Bize Ulaşın: 0 212 274 16 37

Cilt Bakımı Eğitimleri.

Cilt Bakımı Kursu

Cilt Bakımı Kursu (40 Saat)

Öğrenciler başlangıç olarak cilt anatomisi,cilt işlevleri,cilt hastalıkları,cilt teşhisleri,cilt tipleri,salon sağlığı,müşteri kartları (İşlenişi ve takibi), satış teknikleri derslerinin teorik eğitimlerini alırlar.
Devamında Amerikan Sağlık Bakanlığının 3 ayrı Medikal Onayından geçmiş Pharmagel ürünlerinin içerikleri, etkileri, sonuçları, özel tedavi uygulamaları, kürleri ve kullanım şekilleri hakkında bilmeleri gereken tüm bilgileri detaylı olarak alırlar.

Pharmagel ürünlerini uygulamalı olarak görebilmeleri için önce cilt bakımında kullanılan cihazların kullanım şekillerini ve özelliklerini öğrenirler.
Cihaz eğitiminden sonra pharmagel ürünleriyle cilt bakım uygulamaları pekiştirilir.Sadece Pharmagel e özgü özel tedavi metotlarını (Tam yüz, mini yüz tedavileri, sivilce, kızarıklık, göz ve el ayak tedavileri) teknikleri cihazlarla beraber uygulamaları gösterilir.

Sınav (Teori ve Pratik) (2 Saat)

Eğitim programı tamamlandıktan sonra öğrenciler yazılı ve uygulamalı olarak yeterlilik sınavlarından geçerek Pharmagel Eğitim Programını başarı ile bitip sertifika almaya hak kazanırlar.

Pratik (Model ile) Uygulamalar (2 Saat)

Pharmagel ürünleriyle özel tedavi metotları uygulama teknikleri detaylı gösterildikten sonra öğrenciler almış oldukları eğitimleri bir birleri üzerinde uygulamalarla pratik yaparak Pharmagel eğitim programını başarı ile bitirip sertifika almaya hak kazanırlar.

 

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...