Bize Ulaşın: 0 212 274 16 37

Pronail Hakkında.

Pronail, Türkiye’nin ilk ve tek el ayak bakımı ve güzellik salonları zinciridir.
Hijyenik ve sakin bir ortama ihtiyaç duyan manikür, pedikür, kalıcı makyaj, cilt bakımı gibi kişisel bakım hizmetlerini kuaför salonlarından çıkararak Türkiye’de bir ilke imza atan Pronail markası dünyanın 89 ülkesinde kendini ispatlamış ve dünyadaki binlerce kadının güzellik adresi olmayı başarmıştır.

Söz konusu kalıcı mutluluklarsa…
Hizmetlerimizdeki kalıcı oje, kalıcı makyaj, kalıcı manikür, kalıcı kirpik uygulamalarındaki köklü başarılarımızı; müşteri memnuniyeti, hizmet ve ürün kalitesinde de kalıcı kılmak Pronail olarak en büyük hedeflerimiz arasındadır.

Hijyenden ödün veremeyiz!
Günlük kullanılan aletlerdeki sterilize etme işlemleri, nano teknolojisini kullanan bakteri önleyici yüzey temizleyiciler sayesinde gerçekleşmektedir. Bu sayede misafirlerimizle aramızda sağlıklı ve güven dolu bir ilişki kurmayı başardık.

Geçmişten gelen güzel bir koku
35 yıldır kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’nin ilk parfüm fabrikalarını kuran Zeren Professional’ın bir kuruluşu olan Pronail; sürekli izlenen, örnek alınan, sosyal sorumluluk duyarlılığına sahip bir başarı modelidir.

Gücümüz ürünlerimizde
Pronail bayileri, dünyanın en büyük tırnak ürünleri patentlerine sahip markası CND’nin yetkili uygulama salonlarıdır. Dünyada 30.000’den fazla salonda kullanılan CND ürünleri; profesyonel salon ürünü olup ,sadece sertifikalı uzmanlar tarafından kullanılır ve bu uzmanlar tarafından satışı yapılabilir. Pronail salonları cilt bakım sistemi olarak 1987’den beri Amerika’nın en güvenilir cilt bakım markası olan Pharmagel’i tercih etmiştir. Pharmagel, Amerikan sağlık bakanlığı FDA’in 3 ayrı medikal onayına sahip dünyanın tek cilt bakım serisi olma özelliğini taşır. Bilimdeki son gelişmeleri takip ederek yaratılan bu mucize cilt bakım serisi, ilk kez cilde dışarıdan uygulanarak kırışıklıkları düzelten bir gençlik formülü içermektedir. Pharmagel Medikal seviyede bulunan içeriği sayesinde 30 yılı aşkın süredir dermatologlar ve plastik cerrahların vazgeçemediği bir marka haline gelmiştir. Pharmagel,Pronail salonlarında Zeren Akademisi’nden yetişmiş estetisyenler tarafından uygulanmaktadır.

Eğitim şart!
Pronail çalışanları, Amerika ve Avrupa ile beraber eş zamanlı yürütülen eğitim programının uygulandığı, Zeren Meslek Okulları’nda dünyadaki en yeni ve en son tekniklerle yetiştirilir. Uzmanlık sınavlarını geçerek sertifika almaya hak kazanan öğrenciler, Pronail salonlarında çalışarak geleceğin mesleğinde bugünden yerini alır. Pronail markası Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Zeren Meslek Okulları’nın Çocuk Esirgeme Kurumu ile yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerinden mezun olan gençlerimize kapılarını sorgusuzca açarak, kimsesiz çocukların meslek sahibi olduğu bu projenin gururlu bir parçası olmuştur. Pronail salonlarının sakin ve huzurlu ortamında sizlere ayaklarınızı yerden kesecek bir teklifimiz var… Sıcak ayak havuzları, ellerimizi sevgiyle saran el saunaları, güvenli ellerden cildinize gelen sağlık, profesyonellerimizin bütün pozitif enerjilerini verdiği cennetlik masajlar…

Pronail Franchising
Pronail Franchise sistemi hakkında bilgi almak ya da Pronail Franchise başvurusu yapmak için tıklayın

Pronail Markalı Ürünler
Pronail markalı ürünleri incelemek, Pronail markalı ürünler satın almak için; www.kozmetikpro.com

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...