Bize Ulaşın: 0 212 274 16 37

HAKKIMIZDA.

ZEREN PROFESSIONAL TARİHÇEMİZ

 Zeren Professional; 38 yıl önce Türkiye’nin ilk esans isleme ve parfüm fabrikası olarak Çetin Zeren tarafından kurulmuştur.

Tarihte ilk Mısırlılar tarafından kullanılan parfüm ile Zeren ailesi yaklaşık 40 yıl önce tanışmış olup, Çetin

Zeren’nin ilk parfüm deneyimi kendi laboratuvarında geliştirdiği limon kolonyası ile başlamıştır.

Uluslararası alanda sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden inovasyonu ve araştırmayı şirketinin en güçlü sermayesi olarak gören Zeren Professional, günümüzde 20 farklı markanın Türkiye Exclusive distribütörlüğünü ve üretimini gerçekleştirmektedir.

DEĞERLERİMİZ:

 İletişim kanallarının açık olduğu, insanların risk almaktan, fikirlerini ve inandıkları gerçekleri söylemekten çekinmedikleri bir ortamda yasamak ve çalışmak demektir. İnsanların doğru olanı yapacaklarına inanırsanız ve onlar da yaptıkları isin ardındaki düşünce ve nedenleri anlıyorlarsa sizi hayal kırıklığına uğratmayacaklardır.

Performans , Mükemmeliyetçilik, Inovasyon ve Yaratıcılık ZEREN Professional olarak önde gelen değerlerimiz arasındadır.

GÜNÜMÜZDE ZEREN PROFESSIONAL;

  •  Amerika, Fransa ve Almanya’nın lider el & ayak ve cilt bakım markalarının Türkiye ortağı konumundadır.
  • 20 farklı markanın Türkiye Exclusive distrübütörlüğünü yapmaktadır.

ZEREN PROFESSIONAL DAĞITIM GÜCÜ;

 Profesyonel el&ayak ve cilt bakım ürünlerinde lider üretici konumunda olan firma, Boyner Zincir Grubu gibi güçlü perakende kollarına ,1200 profesyonel güzellik ve kuaför salonuna, 40 farklı Corner’a , spa merkezleri, otel ve hastanelere ürün ve hizmet dağıtımı yapmaktadır;

PROFESYONEL CİLT BAKIMI;

  • ZEREN Professional; Dünyanın en büyük cilt bakım ürünlerine sahip olan IOMA bünyesinde SPHERE2 ve IOMA MIRROR robotlarını barındırıyor. SPHERE2 kendi kendine teşhis koyan, cilt analizi yapan ve kişiye özel ürün formülü̈ oluşturan ilk kozmetik robot olarak tasarlandı.
  • IOMA MIRROR ise Avrupa ve Amerika’da kilit noktalarda hizmet veren 1200 SPHERE2 ve MIRROR kozmetik robotu 1.500.000 kişiden her gün aldığı verileri sentezliyor ve sonsuz hassasiyetle karşılaştırıyor.
  • IOMA bünyesinde, yüzlerce kişisel bakım ürünü barındıran bir dünya markasıdır. 40.257 olası formül ve DNA teknolojisi ile kişiye özel essiz bir cilt bakımı gerçekleştiriyor.

ZEREN PROFESSIONAL İŞ GÜVENCELİ MESLEK EĞİTİMLERİ;

  • Uzmanlarımız, Amerika, Almanya ve Fransa ile es zamanlı yürütülen eğitim programlarının uygulandığı Zeren Akademi Eğitim Merkezi’nde, uluslararası alanda uygulanan en yeni teknikler ile yetiştirilmektedir. Gerekli sınavları geçerek sertifikaya hak kazanan öğrenciler, güzellik salonlarında ve kliniklerde çalışmaya başlamaktadır.
  • Bu mesleği edinmek isteyen gençlere kapılarını sorgusuzca açan Zeren Professional ailesi; her yıl 250 gencimize mesleki eğitim ve is imkanı sağlamaktadır. 18-30 yas arasında mesleki eğitim ve is olanağı için Zeren Professional’a başvuru yapan gençler, cinsiyet ayrımı yapılmaksızın 2 aylık ücretsiz kurslarımıza katılarak; parlak bir kariyere başlangıç yapmaktadır. ‘’zerenprofessional.com’’ adreslerinden başvurular online olarak yapılabilmektedir.
  • Zeren Professional son 7 yılda, İstanbul Valiliği ve Milli Eğitim Bakanlığı ile gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile Çocuk Esirgeme Kurumlarından 800’e yakın gencimize is olanağı tanıyan mesleki eğitim projeleri ile gurur duymaktadır.

 

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...